Autokool Mintals Grupp


Asutati 2010. aastal ning samal aastal andis Teadus-ja Haridusministeerium välja koolitusloa.

 
Autokool Mintals Grupp ootab kõiki soovijaid „B“ kategooria kursustele.
 
Meie eesmärk on anda tulevastele autojuhtidele põhjalikud teadmised ja sõiduoskused, et liiklus teedel ja tänavatel oleks ohutu. Meie autokooli lõpetajaid ei hirmuta ootamatud situatsioonid liikluses, sest iga uus situatsioon on vaid väljakutse autokoolis omandatud meisterlikkuse ning vilumuse näitamiseks.

Kõik meie autokooli instruktorid on kogenud õpetajad ning sihikindlad meistrid, kes tunnevad väga hästi algajate autojuhtide psühholoogiat. Teie sõiduõpetaja aitab Teil end juhina enesekindlalt ning igas liiklussituatsioonis mugavalt ja turvaliselt tunda. Autokoolis saate selgeks kõik vajalikud nipid, kuidas erinevates liiklusolukordades ohutult ja õigesti käituda.
 
Autojuhiloa saamine on esimene samm teel keerulisse kuid põnevasse autojuhtimise maailma! Autojuhtimise meisterlikkuses – nii nagu elus endas – pole täiuslikkuse piire.
 
Õnneliku teed ning peamine – nautige autojuhtimist!

  1. Asume aadressil:
Linnamäe tee 10, 1. korrus, ruum 123. Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (endine 64. Keskkool) Telefon: + 372 53 43 53 16 Imant Mintals E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
next
prev